خمیده دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا

خمیده: دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا دانشگاه دانشگاه پیاده رو پیاده روی

گت بلاگز اخبار اجتماعی گرد و غبار در غرب و جنوب‌غرب کشور

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور از احتمال بروز پدیده گرد و غبار در بعضی از استان‌های غربی و جنوب غربی کشور طی دو روز آینده خبر داد.

گرد و غبار در غرب و جنوب‌غرب کشور

گرد و غبار در غرب و جنوب غرب کشور

عبارات مهم : آخرین

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور از احتمال بروز پدیده گرد و غبار در بعضی از استان های غربی و جنوب غربی کشور طی دو روز آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخرین آینده نگری ها از اوضاع هوای کشور طی دو روز آینده اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی در دو روز آینده در مناطقی از شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و بخش هایی از گیلان زیاد کردن ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

گرد و غبار در غرب و جنوب‌غرب کشور

وی با بیان اینکه در روز شنبه(۶ خردادماه) در شمال استان خراسان رضوی رگبار باران، رعد و برق و وزش باد آینده نگری شده است هست، گفت: برابر آینده نگری ها عصر امروز همچنین روز یکشنبه(۷ خردادماه) وزش باد شدید باعث مواج شدن خلیج فارس خواهد شد.

مدیر آینده نگری و هشدار شرکت هواشناسی کشور با اشاره به احتمال بروز پدیده گرد و غبار در بعضی از نقاط استان های غربی و جنوب غربی کشور گفت: وقوع این پدیده در روز شنبه دور از انتظار نیست. هوا نسبتا پایدار جهت دیگر مناطق کشور طی دو روز آینده آینده نگری شده است است.

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور از احتمال بروز پدیده گرد و غبار در بعضی از استان‌های غربی و جنوب غربی کشور طی دو روز آینده خبر داد.

مدیر آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی کشور سه شنبه اهواز، یزد و زاهدان را دارای بیشترین دمای هوا در روز شنبه اعلام کرد و گفت: برابر آینده نگری ها بیشینه دما در این سه شهر به ترتیب ۴۳، ۴۰ و ۴۰ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین شهر کرد با کمینه دمای سه درجه بالای صفر خنک ترین استان کشور در فردا است.

وی راجع به آخرین آینده نگری ها از اوضاع هوای پایتخت در آغازین روزهای هفته گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهای شنبه و یکشنبه دارای هوا نسبتا پایدارو عمدتا صاف و در مواقعی همراه با وزش باد آینده نگری شده است هست. بیشینه دما جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در روز شنبه ۳۵ و در روز یکشنبه نیز ۳۵ درجه بالای صفر خواهد بود و کمینه دما در روز شنبه ۲۳ و در روز یکشنبه ۲۴ درجه بالای صفر آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: آخرین | هواشناسی | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs