خمیده دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا

خمیده: دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا دانشگاه دانشگاه پیاده رو پیاده روی

گت بلاگز اخبار بین الملل حمله تند ترامپ به هیلاری کلینتون

رئیس‌جمهور آمریکا بعد از متهم شدن به کارشکنی در پرونده بررسی ارتباطاتش با روسیه بار دیگر از رقیب انتخاباتی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ به تندی انتقاد ک

حمله تند ترامپ به هیلاری کلینتون

حمله تند ترامپ به هیلاری کلینتون

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهور آمریکا بعد از متهم شدن به کارشکنی در پرونده بررسی ارتباطاتش با روسیه بار دیگر از رقیب انتخاباتی اش در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ به تندی انتقاد کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از دیلی میل، بعد از افشای آنکه «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا به علت کارشکنی احتمالی در مسیر تحقیقات پلیس فدرال در پرونده ارتباط احتمالی ستاد انتخاباتی اش با روسیه مورد تحقیق قرار گرفته است وی یکی از شدیدترین حملاتش را متوجه «هیلاری کلینتون»، وزیر خارجه اسبق آمریکا و رقیب انتخاباتی اش در انتخابات سال 2016 کرد.

حمله تند ترامپ به هیلاری کلینتون

«رابرت مولر»، دادستان خاص هم اکنون در حال تحقیق راجع به کارشکنی احتمالی دونالد ترامپ در مسیر تحقیقات پلیس فدرال در پرونده ارتباط احتمالی ستاد انتخاباتی ترامپ با روسیه هست. مولر را وزارت دادگستری آمریکا بعد از تعیین کرد که دونالد ترامپ جیمز کومی، مدیر اف بی آی را اخراج کرد.

پرسش مهم در برابر «رابرت مولر»، دادستان خاص این است که آیا در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا میان روسیه و تیم انتخاباتی ترامپ تبانی غیرقانونی وجود داشته یا نه.

رئیس‌جمهور آمریکا بعد از متهم شدن به کارشکنی در پرونده بررسی ارتباطاتش با روسیه بار دیگر از رقیب انتخاباتی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ به تندی انتقاد ک

رسانه های آمریکا می گویند تحقیقات در این باره تا آنجا گسترش یافته که خود دونالد ترامپ نیز در معرض اتهام «تلاش جهت جلوگیری از اجرای عدالت» قرار گرفته هست. دونالد ترامپ بعد از متهم شدن، جهت خود یک وکیل شخصی استخدام کرد تا او را در تحقیقات یاری دهد.

«دونالد ترامپ»، پنجشنبه شب در حساب کاربری اش در توئیتر این تحقیقات را بزرگترین مورد از «محاکمه افراد بی گناه در تاریخ سیاسی آمریکا» خواند که به وسیله افرادی «بسیار بد و خود درگیر» انجام می شوند.

وی در توئیتر نوشت: «چرا ارتباطات خانواده هیلاری کلینتون و دموکرات ها با روسیه بررسی نمی شود ولی راجع به من که زد و بندی با روسیه نداشته ام، تحقیق می شود؟»

حمله تند ترامپ به هیلاری کلینتون

ترامپ در ادامه نوشت: «هیلاری (کلینتون) دغل باز تلفن ها را با چکش خراب کرد، قوانین ایمیل ها را نقض کرد و همسرش اندکی قبل از تبرئه از اتهاماتش با دادستان کل دیدار کرد- حالا آنها دارند راجع به مانع تراشی (در اجرای عدالت) صحبت می کنند؟»

واژه های کلیدی: روسیه | آمریکا | تحقیقات | کلینتون | دونالد ترامپ | هیلاری کلینتون | ستاد انتخاباتی ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs