خمیده دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا

خمیده: دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا دانشگاه دانشگاه پیاده رو پیاده روی

گت بلاگز اخبار حوادث سارقان داعش نما

پنج داعشی قلابی که با حمله مسلحانه به ایستگاه هلال‌احمر، دست و پای امدادگران را بسته و دو دستگاه آمبولانس را به دزدی برده بودند در جلسه دادگاه درخواست تخفیف کرد

سارقان داعش نما

سارقان داعش نما

عبارات مهم : دستگاه

پنج داعشی قلابی که با حمله مسلحانه به ایستگاه هلال احمر، دست و پای امدادگران را بسته و دو دستگاه آمبولانس را به دزدی برده بودند در جلسه دادگاه درخواست تخفیف کردند.

به گزارش جام جم، ساعت 5 صبح 12 آذر 94 وقوع دزدی مسلحانه از ایستگاه هلال احمر در آزادراه پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ قم به پلیس اطلاع داده شد.

سارقان داعش نما

پنج سارق مسلح به کلاشینکف بعد از ورود به ساختمان ایستگاه، خود را عاملان داعش معرفی کردند و با ترساندن به قتل، دست و پای هشت امدادگر و یک کارمند را بستند و تمام تجهیزات مخابراتی، 400 کیلوگرم آلومینیوم داخل انبار و دو دستگاه آمبولانس را دزدیدند و متواری شدند. ماموران بعد از یک روز، هر پنج سارق سابقه دار را دستگیر کردند و با تکمیل بازجویی ها، پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه هفتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی کیخا قرار گرفت.

صبح دیروز، در ابتدای جلسه محاکمه، امدادگران ایستگاه گفتند: «روز اتفاق داخل ساختمان بودیم که ناگهان پنج نفر وارد شدند و دست و پایمان را بستند. بعضی هایشان اسلحه داشتند و می گفتند داعشی اند و با ترساندن به قتل، سه ساعت ما را به گروگان گرفتند.» سپس هر کدام از متهمان در جایگاه ایستادند.

پنج داعشی قلابی که با حمله مسلحانه به ایستگاه هلال‌احمر، دست و پای امدادگران را بسته و دو دستگاه آمبولانس را به دزدی برده بودند در جلسه دادگاه درخواست تخفیف کرد

ابتدا امیر گفت: «ما در یک گاراژ خرید ضایعات، نقشه دزدی را کشیدیم. بعد از ورود به ساختمان، خود را داعشی معرفی کردیم. سپس دست و پای کارمندان را بستیم و سراغ وسایل رفتیم. 400 کیلوگرم آلومینیوم را به مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان فروختیم و فقط نفری 300 هزار تومان به هر کدام مان رسید. دو دستگاه آمبولانس را هم در یک گاراژ پارک کردیم. از جرمی که مرتکب شدم پشیمانم و توبه کرده ام.»

متهم دیگر نیز گفت: «من نمی دانستم قرار است از ایستگاه هلال احمر دزدی کنیم، ولی هنگامی که به آنجا رفتیم، فرزند ها گفتند دست خالی برنگردیم.»

سایر متهمان نیز محاکمه شدند. در آخر قضات جهت صدور رای وارد شور شدند.

سارقان داعش نما

واژه های کلیدی: دستگاه | ایستگاه | ساختمان | آمبولانس | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs