خمیده دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا

خمیده: دانشجو ایرانی دانشجو مهندسی کانادا دانشگاه دانشگاه پیاده رو پیاده روی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برای استقلالی شدن شرط گذاشت، هشت&quot، کاپیتانی! , شماره &quot

مطلعین از استقلال می‌گویند منصوریان به پژمان منتظری گفته تا به جباری بگوید او را نمی خواهیم! 

برای استقلالی شدن شرط گذاشت، هشت&quot، کاپیتانی! , شماره &quot

شماره "هشت"برای استقلالی شدن شرط گذاشت؛کاپیتانی!

عبارات مهم : بازگشت

مطلعین از استقلال می گویند منصوریان به پژمان منتظری گفته تا به جباری بگوید او را نمی خواهیم!

به گزارش خبرآنلاین؛ مجتبی و جباری در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارند و در روزهای گذشته هم اخباری در این خصوص روی خبرگزاری های متفاوت منتشر شد ولی هر بار منصوریان مصاحبه کرد و گفت:«مجتبی را نمی خواهم و او در پازل من جایی ندارد.»

برای استقلالی شدن شرط گذاشت، هشت&quot، کاپیتانی! , شماره &quot

جباری 34 سال دارد و فصلی نبوده که مصدوم نشود.به همین علت یکی از مهمترین فاکتورهایی که منصوریان را جهت جذب این بازیکن مردد کرده مصدومیت های پی در پی این بازیکن است.درتفکر علی منصور،جوانگرایی حرف اول را می زند و در پست مجتبی بازیکن خوبی مثل فرشید اسماعیلی را دارد که هم جوان است و هم با انگیزه.با این حال از گوشه کنار خبر می رسد که مهمترین علت مخالفت منصوریان جهت جذب جباری بحث بازوبند کاپیتانی است که شرط مهم مجتبی جهت بازگشت محسوب می شود.

جباری که قبل از حضور در سپاهان و سپس الاهلی قطر، بازوبند کاپیتانی استقلال را در حضور بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی، جواد نکونام و آندرانیک تیموریان به بازو می بست، علاقه مند است تا بعد از بازگشت دوباره بازوبند را ببندد و جلوی همه بازیکنان استقلال وارد زمین شود.

مطلعین از استقلال می‌گویند منصوریان به پژمان منتظری گفته تا به جباری بگوید او را نمی خواهیم! 

این خواسته جباری با مخالفت منصوریان مواجه شده است و به همین علت سرمربی استقلال علاقه ای به جذب جباری نشان نداده.منصوریان در صحبت با جباری تاکید کرده که نمی تواند از مهدی رحمتی بگذرد و بی شک او کاپیتان اول استقلال در فصل آینده خواهد بود.

به همین علت هم بازگشت جباری به استقلال، در هفته های گذشته فقط در حد شایعه باقی مانده و شکلی جدی به خود نگرفته هست. این اختلاف ها حتی به جایی رسیده که جباری مصاحبه می کند و مدعی می شود بعد از عوض کردن کادر فنی به استقلال برمی گردد و پیراهن این تیم را می پوشد.البته خیلی بعید است که با شرایط فعلی آبی ها تغییری در کادر فنی ارزش ایجاد کنند.ضمن اینکه منصوریان از طریق پژمان منتظری به گوش جباری رسانده که این بازیکن جایی در استقلال نخواهد داشت.

واژه های کلیدی: بازگشت | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | بازگشت دوباره | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs